.
اکنون نصب زیرسیستم ویندوز برای لینوکس آسانتر شده است

مایکروسافت بیش از یک سال پیش نصب زیرسیستم ویندوز برای لینوکس در فروشگاه مایکروسافت منتشر کرد، اما تا کنون. آن را تنها به عنوان یک “پیش نمایش” در آنجا در دسترس بوده است. اکنون به طور کلی برای همه کاربران ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۱ در دسترس است.

WSL در فروشگاه مایکروسافت برچسب پیش نمایش را حذف می کند. و اکنون به طور کلی برای همه افرادی که از نسخه اخیر ویندوز استفاده می کنند در دسترس است. از این پس، این به روشی استاندارد برای نصب WSL در سیستم ویندوز تبدیل می شود. اجرای دستور wsl –install اکنون نسخه مایکروسافت استور را دانلود می کند و به همین ترتیب، به روز رسانی آن شما را به نسخه فروشگاه نیز می برد.

آخرین به روز رسانی WSA به کاربران این امکان را می دهد که نسخه سفارشی لینوکس را از فروشگاه مایکروسافت انتخاب و نصب کنند و ابزارهای خط فرمان مانند awk، sed، grep و سایر فایل های باینری ELF را اجرا کنند. آخرین تغییرات پروژه WSA 2 همچنین عملکرد و سازگاری WSA را با توانایی اجرای هسته های لینوکس در یک ماشین مجازی سبک بهبود بخشید.

مایکروسافت می‌گوید که این به شرکت اجازه می‌دهد تا به‌روزرسانی‌ها را بسیار سریع‌تر و آسان‌تر از زمانی که WSL جزء ویندوز بود، منتشر کند. و حتی با برخی بهبودهای مفید برای علامت گذاری نسخه ۱.۰ همراه است. اکنون می توانید از پشتیبانی systemd استفاده کنید و کاربران ویندوز ۱۰ نیز اکنون می توانند از برنامه های رابط کاربری گرافیکی لینوکس نیز استفاده کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.