.
افکت میکا و زبانه های گرد در مرورگر Edge Canary مایکروسافت

فکر می‌کنید رابط کاربری  مرورگر Edge Canary می‌تواند از برخی تغییرات بصری برای مدرن‌تر جلوه دادن آن استفاده کند؟ مایکروسافت یک قدم جلوتر از شما است، زیرا آنها برگه های گرد و مواد Mica را فعال کردند. این تغییرات فقط در ویندوز ۱۱، در آخرین نسخه مرورگر Edge Canary قابل اعمال است.

اگر تصمیم گرفتید دیگر گزینه‌های مرورگر مانند کروم، اپرا، بریو یا فایرفاکس را کنار بگذارید، مطمئناً تصمیم گرفته‌اید که از Edge خود مایکروسافت استفاده کنید.

اکنون، با توجه به اینکه شرکت فناوری ردموند چقدر برای تکمیل تجربه مرورگر پرچمدار خود تلاش می کند، این اصلا چیز بدی نیست.

بنابراین، اگر اج خود را بشناسید، مطمئناً متوجه شده اید که اخیراً، مایکروسافت تنظیمات جدیدی را برای مدیریت تنظیمات ظاهری آزمایشی در مرورگر Edge Canary اضافه کرده است.

با این حال، این ضامن در ابتدا کار نمی کرد، اما اکنون می توانید از آن برای آزمایش آنچه به نظر می رسد بزرگترین طراحی مجدد اج از زمان عرضه آن در اوایل سال ۲۰۲۰ است، استفاده کنید.

آیا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آماده هستید؟

بیایید مستقیماً وارد آن شویم و کشف کنیم که مایکروسافت چه برنامه‌هایی برای آینده کروم و بزرگترین رقیب فایرفاکس دارد.

 مرورگر Edge Canary با ظاهری جدید گام دیگری به سوی آینده برمی دارد

این مطمئناً تعجب آور نخواهد بود، اما مایکروسافت در واقع در مسیر قرار دادن بیت های طراحی مشابه ویندوز ۱۱ در مرورگر اج است.

مرورگر Edge Canary در حال حاضر دارای زبانه هایی با گوشه های گرد و جلوه ماده Mica است، به این معنی که کار زیادی برای انجام دادن باقی نمانده است.

اکنون، تب های مرورگر Edge Canary بسیار شبیه فایرفاکس هستند و افکت Mica شفافیت پویا را به بخش های اصلی UI اضافه می کند.

با این حال، باید در نظر داشته باشید که هر دو این تغییرات آزمایشی هستند، به این معنی که مایکروسافت ممکن است آنها را در مقطعی حذف کند.

همانطور که گفته شد، این لزوما به این معنی نیست که این ویژگی های طراحی از بین خواهند رفت. آنها همچنین می توانند برای همیشه اینجا باشند تا بمانند.

چگونه می توانم رابط کاربری مرورگر Edge Canary به روز شده را آزمایش کنم؟

قبل از اینکه نحوه انجام این کار را به شما نشان دهیم، مطمئن شوید که به یاد داشته باشید که این فقط در دستگاه های ویندوز ۱۱ کار می کند، نه در ویندوز ۱۰.

  1.  مرورگر Edge Canary را به آخرین نسخه به روز کنید.
  2. به edge://flags دسترسی پیدا کنید.
  3. نمایش تنظیمات ظاهر آزمایشی را فعال کنید.
  4. Edge را مجددا راه اندازی کنید.
  5. به edge://settings/appearance دسترسی پیدا کنید و نمایش جلوه های بصری ویندوز ۱۱ را روشن کنید.
  6. استفاده از گوشه های گرد برای برگه های مرورگر را فعال کنید.
  7. Edge را مجددا راه اندازی کنید.

این تقریباً تمام کاری است که باید انجام دهید، بنابراین مطمئن شوید که آن را امتحان کرده اید و ببینید آیا ظاهر جدید مرورگر شما را سخت تر عاشق آن نمی کند.

همچنین، به یاد داشته باشید که Edge ظاهراً به زودی یک سرویس VPN یکپارچه و مبتنی بر Cloudflare را دریافت خواهد کرد، بنابراین چیزهای بیشتری منتظر آن هستیم.

آیا تا به حال رابط کاربری مرورگر Edge Canary به روز شده را امتحان کرده اید؟ تجربه خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.