جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اشکالات موجود در آپدیت ویندوز 11 22H2

مایکروسافت از زمان ارایه آپدیت ویندوز 11 22H2 تاکنون به بسیاری از باگ‌ها و مشکلات جدی سیستم‌شکن اذعان کرده است. ما فهرستی از تمام مشکلاتی که نسخه 22H2 (به روز رسانی 2022) اکنون با آن مواجه است را گردآوری کرده ایم. از زمانی که ویندوز 11 برای اولین بار در 5 اکتبر 2021 منتشر شد. همه صبورانه منتظر اولین به روز رسانی ویژگی برای سیستم عامل جدید بودند. و برای کسانی از شما که نمی‌دانند، نسخه 22H2 برای ویندوز 11 که به‌روزرسانی 2022 نیز شناخته می‌شود.

با این حال، اگر فکر می‌کردید که این نسخه بدون اشکال خواهد بود، حقیقت نمی‌تواند از آن دورتر باشد. در برخی موارد، غول فناوری مبتنی بر ردموند حتی به‌دلیل برخی از این مشکلات، به‌روزرسانی‌های نسخه 22H2 را مسدود کرد. ما نگاهی به این مشکلات داشتیم و اکنون می‌خواهیم آنها را با شما در میان بگذاریم. بنابراین شما دقیقاً می‌دانید که به‌روزرسانی 2022 چه چیزی را برای شما در نظر می‌گیرد.

 آپدیت ویندوز 11 22H2 با چه اشکالاتی همراه است؟

ما قبلاً می‌دانستیم که هیچ نرم‌افزاری بی‌نقص نیست، و همه آنها با یک یا چند باگ تجربه‌شکنی همراه هستند.

وقتی Task Manger باز است، نمی‌توانید با خیال راحت رسانه‌ها را خارج کنید

آخرین باگ در این سری، کسانی که از ویژگی Safely Eject Media استفاده می کنند تا هسته مطلق. از آنچه که از گزارش ها می توانیم بگوییم، آزار می دهد.

بنابراین، ویندوز 11 به جای جدا کردن یک رسانه از رایانه، برای چند ثانیه هنگ می کند و سپس یک خطا با پیام زیر نمایش می دهد:

ویندوز نمی تواند دستگاه شما را متوقف کند زیرا یک برنامه هنوز از آن استفاده می کند. برنامه‌هایی را که ممکن است از دستگاه استفاده می‌کنند ببندید و بعداً دوباره امتحان کنید.

این مشکل آزاردهنده زمانی رخ می دهد که Task Manager به حداقل برسد یا با باز بودن تب Processes اجرا شود، در صورتی که شما تعجب کنید.

همانطور که گفته شد، بدانید که می توانید به راحتی با جابجایی به یک برگه دیگر یا خروج از Task Manager مشکل را دور بزنید.

در واقع، برخی از کاربران می‌گویند که تلاش‌های مداوم برای بیرون‌کردن رسانه. ویندوز 11 را مجبور به تسلیم می‌کند، اگرچه مشکل پس از راه‌اندازی مجدد سیستم بازمی‌گردد.

مشکلات عملکرد پردازنده های AMD Ryzen 7000

با انتشار اخیر آپدیت ویندوز 11 22H2، به نظر می رسد مشکل جدیدی در CPU های سری Ryzen 7000 مبتنی بر Zen 4 است.

قطعاً باید بدانید که CapFrameX (CFX) کشف کرده است که وقتی یک CCD (CPU Compute Die) روی Ryzen 9 7950X 16 هسته‌ای فعال است. پیکربندی می‌تواند از CCD 7950X دوگانه پیش‌فرض بهتر عمل کند.

این بدان معناست که هر Zen 4 CCD دارای هشت هسته همراه با حافظه پنهان خود است، در میان چیزهای دیگر، از این رو اساساً یک CPU هشت هسته ای Zen 4 قادر است نسخه 16 هسته ای با تعداد هسته بالاتر را شکست دهد.

به منظور درک بهتر موضوع و ارزیابی سناریوهای موثر بر مشکل، دو نمونه دیگر مورد آزمایش قرار گرفتند و چند رشته ای همزمان (SMT) غیرفعال شد.

بنابراین، در یک وضعیت CCD با غیرفعال شدن SMT، 7950X 16 هسته ای 32 رشته ای اکنون به یک CPU هشت هسته ای با هشت رشته کاهش می یابد.

خطای نصب 0x800f0806

تنها چند روز پس از اینکه این غول فناوری اولین به روز رسانی بزرگ ویندوز 11 را ارائه کرد، کاربران با اولین مشکل اصلی مواجه شدند.

علاوه بر این که به‌روزرسانی 2022 مشکلات بسیار بدی را با پردازنده‌های گرافیکی انویدیا ایجاد می‌کند.

کد خطا 0x800f0806 همه کاربرانی است که وقتی می خواهند نسخه ویندوز 11 خود را به 22H2 به روز کنند مشاهده می کنند. نیازی به گفتن نیست که این موضوع حتی توسعه دهندگان ردموندی را نیز غافلگیر کرد.

ظاهراً، هنگامی که می‌خواهید از طریق Windows Update در تنظیمات به‌روزرسانی در محل انجام دهید، به دلیل مشکل سازگاری یا موارد مشابه، این خطا را دریافت می‌کنید.

همانطور که گفته شد، بدانید که نصب تمیز به ظاهر خوب کار می کند زیرا هنوز کسی از آن شکایت نکرده است.

قبل از شروع، به یاد داشته باشید که ویندوز 10 نیز نسخه 22H2 خود را در این ماه دریافت خواهد کرد، بنابراین ما چشمانمان را باز نگه می داریم.

مشکلات پردازنده گرافیکی انویدیا

یکی دیگر از باگ های بزرگ کشف شده در نسخه 22H2 روی کارت های گرافیک انویدیا تأثیر گذاشت، نرخ فریم را به میزان قابل توجهی کاهش داد و همچنین منجر به استفاده از CPU بالا شد.

قبل از آن، اگر در حال انجام یک بازی هستید و می‌خواهید عملکرد آن را بررسی کنید. فشار دادن Alt + R برای نمایش همپوشانی عملکرد GeForce Experience باعث می‌شود بازی شما به شدت شروع به لکنت کند.

همانطور که گفته شد، در عناوینی مانند God of War، کاربران تا 87.5 درصد کاهش نرخ فریم را از نمایش همپوشانی گزارش کرده اند.

مشکلات اتصال دسکتاپ از راه دور

طبق گزارش‌های بیشتر از کاربران عادی و مدیران فناوری اطلاعات منتشر شده در انجمن‌های مایکروسافت و سایر رسانه‌های اجتماعی. ویندوز 11 پس از ارتقا به نسخه 22H2 برای اتصال به دسکتاپ از راه دور مشکل دارد.

علاوه بر این، علائم می‌تواند از موردی به مورد دیگر متفاوت باشد و شامل مشکلات اتصال، قطع‌های تصادفی و یخ زدن باشد.

مدیران فناوری اطلاعات همچنین می‌توانند با استفاده از کنسول مدیریت خط‌مشی گروه (دستگاه‌های مدیریت‌شده) یا ویرایشگر خط‌مشی گروه (دستگاه‌های مدیریت‌نشده) و فعال کردن Turn Off UDP On Client، یک خط‌مشی گروهی ویژه را روی نقاط پایانی آسیب‌دیده پیکربندی کنند.

طبق گفته مایکروسافت، جلسات دسکتاپ از راه دور که از طریق WAN (شبکه گسترده) متصل می شوند، ممکن است پس از اعمال راه حل زیر، عملکرد ضعیفی داشته باشند.

مایکروسافت هنوز اصلاحیه‌ای برای این مشکل ارائه نکرده است، بنابراین تنها گزینه‌ای که در اختیار دارید در واقع بازگرداندن این به‌روزرسانی است.

ما شما را در جریان خواهیم گذاشت و به شما اطلاع خواهیم داد که نصب و استفاده از ویندوز 11 نسخه 22H2 ایمن است.

مشکلات چاپ

طبق یک پست اخیر در اسناد رسمی داشبورد سلامت ویندوز 11، ما متوجه شدیم که وضعیت حتی بدتر از آن چیزی است که در ابتدا فکر می کردیم.

سیستم‌هایی که قبلاً به‌روزرسانی شده‌اند و از Windows 11 2022 (22H2) استفاده می‌کنند. می‌توانند در تشخیص تمام ویژگی‌های چاپگرها با استفاده از Microsoft IPP Class Driver یا Universal Print Class Driver با مشکلاتی مواجه شوند.

پس از بازیابی اتصال، یک اشکال از چاپ رنگی، چاپ دوطرفه یا دورو، تنظیمات اندازه و نوع کاغذ، وضوح تصویر و غیره جلوگیری می کند.

تامین شکسته

مایکروسافت اخیراً هشداری را به مدیران IT که مسئول استقرار به‌روزرسانی‌های ویندوز در سیستم‌های سازمان خود هستند، صادر کرده است. همانطور که گویی از قبل برای مدیران فناوری اطلاعات کافی نبود. بدانید که شما نیز در معرض خطر راه اندازی مجدد غیرمنتظره سیستم ها هستید.

بنابراین، اگر روی چیزی کار می کنید، همه آن تغییرات را ببوسید. با این حال، دستگاه‌های ویندوزی که توسط کاربران در خانه‌ها یا دفاتر کوچکشان استفاده می‌شوند، احتمالاً تحت تأثیر این مشکل قرار نمی‌گیرند.

برخی از توصیه های مفید این است که قبل از ارتقاء به ویندوز 11، نسخه 22H2، دستگاه ویندوز را تهیه کنید، این از مشکل جلوگیری می کند.

کاهش عملکرد در آپدیت ویندوز 11 22H2 هنگام کپی کردن فایل های بزرگ

درست زمانی که فکر کردید این لیست دیگر نمی تواند وجود داشته باشد، باید مشکل جدی دیگری را گزارش کنیم که بر این نسخه از آخرین سیستم عامل تأثیر می گذارد.

کاربران ویندوز 11 که قبلاً به‌روزرسانی 2022 را نصب کرده‌اند، می‌توانند در هنگام کپی فایل‌های بزرگ با وزن چند گیگابایت یا بیشتر، تا 40 درصد توان عملیاتی کمتری را در SMB تجربه کنند.

باید بدانید که این اشکال بر نسخه اولیه ویندوز 11 تأثیر نمی گذارد، بنابراین کسانی که به نسخه قبلی پایبند هستند با کپی کردن از رایانه راه دور مشکلی ندارند.

علاوه بر این، در حالی که در ابتدا تصور می شد که این مشکل عمدتاً پروتکل بلوک پیام سرور (SMB) را تحت تأثیر قرار می دهد. ند پایل مایکروسافت اکنون تأیید کرده است که ظن اولیه آنها کمی مبهم بوده است.

این شرکت گفت که برای کاهش این مشکل، می توانید از ابزارهای کپی فایل استفاده کنید که از مدیر کش (I/O بافر) استفاده نمی کنند.

مسائل مربوط به بازی

نه، بازی به هیچ وجه از به‌روزرسانی ویژگی 2022 مصون نبوده است. زیرا شرکت ردموندی سرانجام پس از چندین شکایت کاربر و بازبین، مشکلات عملکرد بازی در نسخه جدید ویندوز را تایید کرد.

با کمال تعجب، درست همانطور که تصور می‌کردید، این امر مایکروسافت را بر آن داشت تا برای همه دستگاه‌های آسیب‌دیده، یک بلوک ارتقا یا نگهدارنده قرار دهد.

و در حالی که این باگ منجر به چنین مشکلاتی می شود که هنوز به طور کامل برطرف نشده است. مایکروسافت به روز رسانی در مورد این موضوع منتشر کرده است که بخشی از آن را حذف کرده است.

از امروز، 22 نوامبر، نگهدارنده با شناسه حفاظتی 41990091 به‌روزرسانی شد تا فقط از دستگاه‌های ویندوزی محافظت کند. که یکی از زیرمجموعه‌های کوچک بازی‌ها و برنامه‌ها را دارند که همچنان تحت تأثیر این مشکل هستند.

چگونه می توانم به روز رسانی 22H2 ویندوز 11 را برگردانم؟

1.برای دسترسی به تنظیمات، Win + I را فشار دهید. 2.تب Windows Update را انتخاب کرده و روی گزینه Advanced کلیک کنید.

3.بر روی Recovery کلیک کنید.

4.در قسمت گزینه های بازیابی، دکمه بازگشت به عقب را فشار دهید.

5.از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنید.

اینها همه اشکالات مستندی هستند که بر کاربرانی که نسخه 22H2 سیستم عامل ویندوز 11 را اجرا می کنند تأثیر می گذارد.اگر هنگام تست این نسخه جدید مشکل دیگری پیدا کردید، حتماً آن را به یکداون و در بخش نظرات زیر گزارش دهید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید