.
آموزش PDF Mixer – تبدیل سند Word به PDF

 آموزش PDF Mixer – یک نرم افزار پیجر PDF است که به کاربران اجازه می دهد صفحات PDF از ۲ یا چند فایل PDF را ادغام کنند و صفحات PDF را به فایل های PDF اضافه کنند. فایل های موجود و ذخیره آنها در یک فایل جدید. با استفاده از این ابزار قدرتمند، می توانید صفحات PDF را به راحتی مرتب کنید، کپی کنید، بچرخانید، حذف کنید، تبدیل و ادغام کنید. علاوه بر این، میکسر PDF همچنین به شما امکان می دهد صفحات و تصاویر خالی را وارد کنید، صفحات جدید را از اسکنر اسکن کنید و صفحات را از MS Word، Excel، PowerPoint و فایل های متنی به فایل های PDF وارد کنید.

یکی از ویژگی های مفید PDF Mixer این است که می توانید پیش نمایش هر صفحه انتخاب شده را مشاهده کنید تا مطمئن شوید که ترتیب صفحه ایجاد شده واقعاً همان چیزی است که به آن علاقه داشته اید. علاوه بر این، می توانید فایل PDF خود را با درج محتوای آفیس مختلف، یعنی فایل های Word، Excel یا PowerPoint ارتقا دهید.

با PDF Mixer، می توانید فایل های متنی و اسناد را از اسکنر خود و همچنین تصاویر و بسیاری از فرمت های پشتیبانی شده مانند BMP، JPEG، GIF، PNG، TIFF یا PSD اضافه کنید. وقتی از فایل پردازش شده راضی هستید، می توانید با غیرفعال کردن مجوزهای چاپ یا کپی از آن محافظت کنید. حتی می توانید یک رمز عبور برای آن اختصاص دهید تا فقط کاربران مجاز بتوانند به آن دسترسی داشته باشند و حتی می توانید رمز عبور مالک را انتخاب کنید.

 اما چگونه می توان یک سند MS Word را با استفاده از این برنامه به فایل  PDF تبدیل کرد؟

مرحله ۱. نرم افزار را نصب کرده و آن را باز کنید.

مرحله ۲. روی گزینه Import a Word file در نوار ابزار کلیک کنید و سپس فایل word را از رایانه خود انتخاب کنید. اکنون روی گزینه open کلیک کنید تا فایل word انتخاب شده را وارد صفحه اصلی برنامه کنید.

مرحله ۳. اکنون یک پنجره pop-up ظاهر می شود و از شما اندازه صفحه را می پرسد. اندازه صفحه را انتخاب کنید یا آن را به حالت پیش فرض رها کنید.

مرحله ۴. در این مرحله از برنامه PDF Mixer می توانید پیش نمایش فایل word انتخاب شده را در نوار کناری سمت راست مشاهده کنید. برای تبدیل آن به فایل PDF ، روی دکمه ذخیره فایل در نوار ابزار برنامه کلیک کنید.

مرحله ۵. File Explorer باز می شود. نام فایل را انتخاب کرده و مکانی را که می خواهید در آن نگهداری شود انتخاب کنید.

مرحله ۶. پس از اتمام کار، روی گزینه ذخیره کلیک کنید.

در پایان امیدواریم آموزش PDF Mixer برای شما مفید باشد. برای دانلود نرم افزار PDF Mixer می توانید به لینک مراجعه نمائید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.