جستجو

آموزش نحوه استفاده Cinema Grade در برنامه Premiere Pro

Cinema Grade یک برنامه کاملاً جدید درجه بندی رنگ توسط Color Grading Central است. با DirectGrade، یک رویکرد جدید برای درجه بندی رنگ ها به طور مستقیم در تصویر، کنترل رنگ های عکس های خود را در دست بگیرید. با استفاده از مراحل گردش کار تعبیه شده در رابط Cinema Grade، نحوه درجه بندی رنگ را مانند یک رنگ نویس حرفه ای بیاموزید. از میان ده‌ها فیلتر رنگی درجه یک هالیوود و LUT انتخاب کنید یا ظاهر هر تصویر ثابت را با ابزار انتقال نگاه Cinema Grade کپی کنید. Cinema Grade با انتشار Premiere Pro CC 2019 با منحنی های اشباع رنگ در پانل رنگی Lumetri به زمان جالبی می رسد. برای شما جالب است که ببینید چگونه Cinema Grade ممکن است در واقع سریعتر از ابزارهای جدید درجه بندی رنگ انتخابی Premiere Pro باشد. در این پست خواهید آموخت که چگونه Cinema Grade می تواند روند کار درجه بندی رنگ شما را تسریع کند و به شما در دستیابی به نتایج سینمایی در Premiere Pro کمک کند.

Cinema Grade چیست؟

Cinema Grade یک برنامه درجه بندی رنگ است که در داخل Premiere Pro و سایر میزبان ها به عنوان یک افکت افکت زندگی می کند. جلوه Cinema Grade را روی کلیپ‌های موجود در جدول زمانی اعمال کنید و برنامه را از پنل کنترل‌های جلوه راه‌اندازی کنید. ویدیوی تبلیغاتی Cinema Grade را در زیر تماشا کنید تا آن را در عمل ببینید.

شروع کار با Cinema Grade

بهترین مکان برای یادگیری Cinema Grade، بخش How It Works در cinemagrade.com است. (اگر این بدان معنی است که شما بهترین کمک ممکن را دریافت می کنید، کمتر به نرخ پرش اهمیت می دهیم!) در زمان نگارش این مقاله، Cinema Grade دارای 12 آموزش ویدیویی است که به خوبی ساخته شده اند و به سادگی درخشان هستند. شما در کوتاه ترین زمان به درک مفهومی از درجه سینما خواهید رسید. با این اوصاف، ما بر روی استفاده از Cinema Grade در در داخل Premiere Pro به بهترین شکل تمرکز خواهیم کر.

Cinema Grade را امتحان کنید

Cinema Grade خود را به عنوان یک “نرم افزار درجه بندی رنگ مدرن برای فیلمسازان مستقل” معرفی می کند. دو چیز می توانید از این بیانیه بازاریابی به دست آورید: Cinema Grade نسبت به ابزارهای رنگی که به آن عادت کرده‌اید، پیشروتر به نظر می‌رسد. در واقع Cinema Grade ادعا می کند که نتایج حرفه ای را بدون “درد و ناامیدی” ابزارهای درجه بندی رنگ سنتی ارائه می دهد. این نرم افزار درجه بندی رنگ فردا است Cinema Grade افراد را هدف قرار می دهد – فیلمسازان و سازندگان ویدیو – برخلاف بازار ویرایش حرفه ای و درجه بندی رنگ. آیا این باعث می‌شود که Cinema Grade یک ابزار حرفه‌ای نباشد؟ قطعا نه! هر کسی که درجه بندی رنگ را انجام می دهد می تواند از Cinema Grade بهره مند شود. در پایان روز، صرف نظر از سطح مهارت کاربر، هنگامی که رویکرد Cinema Grade برای درجه‌بندی رنگ‌ها را «خرید» می‌کنید، به سرعت عالی می‌شود! به خصوص برای ایجاد تنظیمات رنگ ایزوله. اما بیایید هنوز از خودمان جلوتر نگیریم. درجه سینما خیلی بیشتر از چیزی است که به نظر می رسد، و منظور ما به معنای واقعی کلمه است. رابط هوشمندانه ابزارها را پنهان می کند تا تصویر بزرگترین چیز در رابط باشد، همانطور که باید باشد… ببخشید، دوباره از خودمان جلو افتادیم. درجه سینما خیلی جالب است!

آموزش Cinema Grade – شروع کار

بهترین مکان برای یادگیری Cinema Grade، بخش How It Works در cinemagrade.com است. (اگر به این معنی است که شما بهترین کمک ممکن را دریافت می کنید، کمتر به Bounce Rates اهمیت می دهیم!) در زمان نگارش این مقاله، Cinema Grade دارای 12 آموزش ویدیویی است که به خوبی ساخته شده اند و به سادگی درخشان هستند. شما در کوتاه ترین زمان به درک مفهومی از درجه سینما خواهید رسید. با این اوصاف، ما بر روی استفاده از Cinema Grade در داخل Premiere Proبه بهترین شکل تمرکز خواهیم کرد. هنگامی که Cinema Grade نصب و فعال شد، Premiere Pro CC را باز کنید و به Cinema Grade در پانل جلوه ها بروید. اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که Cinema Grade را برای همه کلیپ های دنباله خود اعمال کنید. Cinema Grade می‌تواند تمام کلیپ‌های موجود در جدول زمانی را با افکت اعمال شده «ببیند». نکته حرفه ای: یک نکته خوب گردش کار برای کار با پروژه های طولانی این است که آن را به دنباله های کوتاه تر برای درجه بندی تقسیم کنید. هر یک از کلیپ ها را انتخاب کنید، به پنل Effect Controls بروید و در قسمت Cinema Grade روی Open Controls کلیک کنید. Cinema Grade در پنجره برنامه خود راه اندازی می شود. نکته حرفه ای: صفحه نمایش درجه سینما را به حداکثر برسانید. این از پریمیر پرو یا دسکتاپ در پس‌زمینه جلوگیری می‌کند. از رابط کاربری خوب طراحی شده و تصویر اول Cinema Grade استفاده کنید و به حداکثر برسانید! (چند قافیه وجود دارد.)

آموزش Cinema Grade – رابط درجه سینما و DirectGrade

درک طرح بندی Cinema Grade برای به حداکثر رساندن کارایی آن و ناامید نشدن از طراحی آن ضروری است. (به یاد داشته باشید، این چیزی نیست که شما به آن عادت کرده اید!) اولین چیزی که در مورد درجه سینما متوجه خواهید شد این است که اساسا یک مانیتور بزرگ است.

 

آموزش Cinema Grade – بخش DIRECTGRADE

 هدف از طراحی تصویر اول Cinema Grade دور زدن ابزارهای سنتی درجه بندی رنگ و انجام تنظیمات مستقیم در تصویر است. این کار با کلیک کردن و کشیدن روی رنگ هایی که می خواهید تغییر دهید انجام می شود. Cinema Grade این قابلیت را DirectGrade می نامد. یک مثال خوب از DirectGrade تغییر رنگ یک شی در کادر است: برای اضافه کردن یک نقطه کنترل، روی شی کلیک کنید، سپس برای تغییر رنگ آن را به سمت بالا یا پایین بکشید.

در بالای رابط Cinema Grade ابزارهای مختلف Light و Color برای DirectGrade وجود دارد:
 • ارائه
 • تضاد
 • دمای رنگ
 • هایلایت های اشباع / میانی / سایه ها
 • رنگ / اشباع / لوما
آنها را تغییر دهید تا برای تنظیمات DirectGrade فعال شوند. هنگام استفاده از Saturation Highlights / Midtones / Shadows و Hue / Saturation / Luma، اولین کلیک یک نقطه کنترل در انتخاب رنگ شما تعیین می کند. نقاط کنترل با نمادهای کوچک سفید به علاوه نشان داده می شوند. برای انجام تنظیمات روی نقطه کنترل بکشید. از CMD+click برای اضافه کردن نقاط کنترل بیشتر به انتخاب خود و از Opt+click برای حذف آنها استفاده کنید. همچنین توجه داشته باشید، نقاط کنترل هنگام تعویض ابزار ناپدید می شوند، آنها دائمی نیستند. ممکن است کمی طول بکشد تا به DirectGrading عادت کنید، اما Cinema Grade درک آنچه را که با روکش‌های نوک روی صفحه انجام می‌دهید آسان می‌کند.

آموزش Cinema Grade  – سه فضای کاری/حالت

در مرحله بعدی سه “فضای کاری” رنگ وجود دارد: تصحیح پایه، تطبیق عکس، و درجه نهایی. اگرچه آنها بیشتر از فضاهای کاری هستند. آنها ترتیب گردش کار توصیه شده برای درجه بندی کلیپ های شما هستند. این بخش بزرگی از درجه سینما است و ما در یک دقیقه به این موضوع خواهیم پرداخت. احتمالاً تا به حال تعجب کرده اید که همه ابزارهای موجود در Cinema Grade کجا هستند؟ با نگه داشتن ماوس روی سمت چپ، پایین و سمت راست کادر به کنترل‌های Cinema Grade دسترسی پیدا کنید. با انجام این کار ابزارهای رنگی برای هر فضای کاری آشکار می شود. روی مرکز تصویر کلیک کنید تا دوباره کنترل ها پنهان شوند. این را به خاطر بسپارید تا از چیدمان ناامید نشوید: برای نشان دادن ماوس را نگه دارید، برای پنهان شدن روی آن کلیک کنید.

1. واسط تصحیح اساسی

ماوس را روی سمت چپ کادر نگه دارید تا تنظیمات مدیریت رنگ و نمودار رنگ Cinema Grade را نشان دهید. مدیریت رنگ – LUT های ورودی را وارد یا انتخاب کنید و تبدیل رنگ را برای دوربین ها و نمایشگرهای خاص اعمال کنید. نمودار رنگ – فقط برای نمودارهای Xrite Color Checker استفاده کنید. (به هر حال این را روی فیلم خود اعمال کنید تا نتایج رنگی سه گانه داشته باشید!) ماوس را روی پایین کادر نگه دارید تا همه کلیپ‌هایتان در Cinema Grade نشان داده شوند. (به یاد داشته باشید: فقط کلیپ های دارای افکت Cinema Grade در اینجا قابل مشاهده خواهند بود.) بالای سینی گیره یک نوار لغزنده وجود دارد که می توان از آن برای تمیز کردن گیره انتخاب شده استفاده کرد. توجه داشته باشید که Cinema Grade کلیپ های شما را در زمان واقعی پخش نمی کند. به جای آن، نوار لغزنده را راهی برای انتخاب قاب پوستر یا تصویر قهرمان خود برای هر کلیپ در نظر بگیرید. ماوس را روی سمت راست کادر نگه دارید تا ابزارهای Cinema Grade Correct آشکار شوند: نور، رنگ، اشباع، و بردارها. هر کسی که با پنل Lumetri Color آشنا باشد باید با کنترل‌های رنگ Cinema Grade احساس راحتی کند. هرچند تفاوت های واقعا جالبی وجود دارد. به عنوان مثال، در Cinema Grade می توانید به طور مستقل Saturation را برای سایه ها، Midtones و Highlights کنترل کنید. همچنین Vectors جالب هستند که به شما امکان می دهند Hue، Saturation و Luma را برای رنگ های خاص تنظیم کنید. در سمت چپ هر نوار لغزنده یک نماد نقطه کنترل وجود دارد. روی این کلیک کنید تا عملکرد DirectGrade برای آن کنترل خاص فعال شود. (مشابه جابجایی ابزارها در بالای رابط.)

2. شات تطبیق رابط

ما در اینجا از این بخش صرف نظر می کنیم، زیرا ما تطبیق شات را به عنوان بخشی از گردش کار درجه سینما پوشش می دهیم. اساسا، Shot Matching به کاربران اجازه می‌دهد تا کلیپ‌ها را به گروه‌های رنگی اختصاص دهند و با کپی کردن اصلاحات در گروه، عکس‌های دسته‌ای آنها را مطابقت دهند.

3. رابط درجه بندی نهایی

ماوس را روی سمت چپ کادر نگه دارید تا گزینه‌های Cinema Grade’s Look Selection نمایان شوند: Looks، Luts، و Look Transfer.
 • ظاهر – در قسمت Looks می توانید از موارد زیر انتخاب کنید: ژانر، رنگ، مکان، حالت، زمان روز. برخی از این دسته بندی های Look یکسان به نظر می رسند – تفاوت واقعی بین ژانر و حالت چیست؟
 • Luts – Luts در سه طعم مختلف وجود دارد: Ascend، Film Looks، Motion Picture Film. باز هم، ما سر خود را در مرزبندی بین این دسته ها می خاریم. با این وجود، آنها عالی به نظر می رسند و در درجه سینما قرار دارند تا بتوانید از آنها استفاده کنید. در هر دسته 3-4 LUT وجود دارد.
 • انتقال نگاه – این یک ویژگی بسیار خوب است. یک تصویر ثابت از فیلم، موزیک ویدیوی مورد علاقه خود انتخاب کنید، آن را در زیر Look Transfer آپلود کنید و Cinema Grade با ظاهر کلیپ های شما مطابقت دارد. یک نوار لغزنده Mix برای کنترل شدت ظاهر اعمال شده وجود دارد.
ماوس را روی پایین کادر نگه دارید تا کلیپ‌هایتان دوباره نمایان شوند، فقط این بار گروه‌های رنگی آن‌ها قابل مشاهده است. (باز هم، Shot Matching و گروه های رنگی بعداً پوشش داده خواهد شد.) با نگه داشتن نشانگر روی سمت راست قاب، کنترل‌های درجه سینما نشان داده می‌شود. آنها مانند کنترل های اصلی Correct هستند، با اضافه کردن دو لغزنده در بالا برای کنترل شدت فیلترهای Preset / LUT و Look Transfer.

آموزش Cinema Grade – گردش کار

بدیهی است که می توانید از Cinema Grade هر طور که می خواهید استفاده کنید. شما آن را فقط برای تنظیم رنگ اشیا در عکس های خود دوست خواهید داشت. اما Cinema Grade گردش کار خاصی دارد که در صورت استفاده بسیار قدرتمند و کارآمد است. مراحل در گردش کار درست در بالای رابط قرار دارند: تصحیح پایه، تطبیق رنگ، درجه نهایی. ما قبلاً طرح‌بندی و ابزارهای هر یک از این رابط‌ها را پوشش داده‌ایم، اما اکنون می‌خواهیم آنها را از نظر ترتیب گردش کار بررسی کنیم.

مرحله 1 – تصحیح اساسی

این حالت برای متعادل کردن رنگ عکس های فردی شما است. همچنین می‌توانید قبل از متعادل‌سازی رنگ، دوربین‌ها و LUT‌های تبدیل خاص را برای فرمت‌های لاگ و خام اعمال کنید. درجه سینما در این مرحله شما را به اصلاحات اولیه محدود نمی کند. می توانید از تمام ابزارهای رنگی موجود در پنل Basic Correction Correct استفاده کنید. اما، مهم است که بدانید هدف از این مرحله اصلاح و تعادل رنگ کلیپ های شما است. توصیه می‌کنیم کلیپ‌های خود را پیش‌نمایش کنید تا مشخص کنید کدام یک به بهترین وجه اکثریت را نشان می‌دهند. ابتدا روی اصلاح رنگ این کلیپ های خاص تمرکز کنید.

مرحله 2 – تطبیق ضربات

تطبیق عکس در درجه سینما به کاربران این امکان را می دهد که نماهای مشابه را در دسته بندی های رنگی گروه بندی کنند تا به سرعت تصحیحات رنگ را مقایسه و کپی کنند. برای اختصاص دادن کلیپ ها به یک گروه، ابتدا رنگ را انتخاب کنید و سپس بر روی کلیپ هایی که می خواهید اضافه کنید کلیک کنید. برای هر گروه، می‌توانید یک عکس «قهرمان» تعیین کنید که تمام کلیپ‌های دیگر گروه با آن مطابقت داده می‌شوند. کلیپ‌هایی را که روی آن‌ها تمرکز کرده‌اید در اصلاحات اساسی به‌عنوان عکس‌های قهرمان خود علامت بزنید. پس از گروه بندی کلیپ ها، روی Match Shots کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید. در سمت چپ شات Hero و در سمت راست دیگر کلیپ های گروه قرار دارند. برای تطبیق عکس‌ها، روی Copy Correction کلیک کنید، تنظیمات نور و رنگی را که می‌خواهید کپی کنید انتخاب کنید و آن‌ها را روی کلیپ فعلی یا همه کلیپ‌های گروه اعمال کنید. در صورت نیاز می توانید به Basic Corrections برگردید و کلیپ های دردسرساز در گروه را به صورت جداگانه رفع کنید. بدون خروج از حالت Shot Matching، می‌توانید نوار لغزنده Edit Grade را تغییر دهید تا بین کنترل‌های Correct و Grade جابه‌جا شوید، و به شما این امکان را می‌دهد که به عقب برگردید و تنظیمات رنگ را قبل یا بعد از مرحله نهایی انجام دهید. که راهی عالی برای رسیدن به مرحله نهایی است.

مرحله 3 – درجه نهایی

در حالی که عکس‌های شما متعادل و منطبق هستند، زمان آن رسیده است که یک نمای نهایی را اعمال کنید که داستانی را بیان می‌کند و باعث می‌شود همه عکس‌های شما منسجم شوند. نکته کلیدی در مورد درجه نهایی این است که تنظیمات رنگ در تمام کلیپ هایی که گروه هایی که در Shot Matching ایجاد کرده اید اعمال می شود. این به کاربران امکان می دهد تا به سرعت “نمره نهایی” را به کلیپ های خود اعمال کنند.
توجه: اگر به اصلاحات اولیه برگردید، کلیپ ها را در حالت قبل از درجه نهایی خود خواهید دید. شما می توانید بدون دخالت ظاهر نهایی، تغییراتی در اصلاحات رنگ اصلی خود ایجاد کنید.

Save Grade در Premiere Pro

وقتی درجه بندی رنگ در Cinema Grade به پایان رسید، CMD/CTRL+S را بزنید تا نمره خود را در کلیپ های خود در Premiere Pro ذخیره کنید. (بستن درجه سینما همچنین باعث ذخیره تغییرات شما می شود.) نمرات در جلوه Cinema Grade در پانل Effect Controls قرار می گیرند، که می توانید آن را بی صدا کنید، اما این تنها کاری است که می توانید در سمت Premiere Pro انجام دهید. با این حال، همیشه می‌توانید Cinema Grade را مجدداً راه‌اندازی کنید تا درجه‌بندی رنگ را از جایی که متوقف کرده‌اید ادامه دهید. بنابراین گردش کار کامل Cinema Grade را در اختیار دارید. این یک گردش کار بسیار رایج است که توسط رنگ‌شناسان حرفه‌ای استفاده می‌شود. اما به لطف ابزارهای DirectGrade، تطبیق نماهای گروهی و ظاهر درجه بندی نهایی، در Cinema Grade بسیار ساده شده است.

آموزش Cinema Grade  – سایر ویژگی های برنامه

 • Cinema Grade دارای 3 حوزه ویدیویی است: شکل موج، وکتورسکوپ و هیستوگرام. می‌توانید در منوی View در هر یک از 3 فضای کاری/حالت به آنها دسترسی داشته باشید.
Cinema Grade یک برنامه جدید است و انتشار دهنده برنامه به شدت در حال اضافه کردن ویژگی های جدید بر اساس بازخورد کاربران خود هستند.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید